Kalevan Kierroksen 2008 luistelu Rantasalmi 9.2.2008
30 km
    Sarja: M  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2. Väliaika 3. Väliaika 4.Väliaika Loppuaika
3 Nurminen Jaakko Salo 11:36.2 23:45.8 0:35:52 48:11.8 1:00:47.6
16 Jaatinen Marko  Muurla 12:59.1 26:43.5 0:40:36 54:43.8 1:08:52.8
18 Hämäläinen Olli Perniö 13:19.5 27:12.6 0:41:13 55:01.0 1:09:27.4
38 Korhonen Henri  Salo 20:45.9 43:27.5 1:07:34 1:33:01.4 1:58:09.2
    Sarja: M40  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2. Väliaika 3. Väliaika 4.Väliaika Loppuaika
1 Hakala Rauno  Salo 11:10.9 22:27.7 0:33:47 45:34.6 57:17.5
7 Hellberg Timo  Salo 12:40.2 25:46.4 0:38:35 51:31.7 1:04:39.0
19 Lindblom Petteri  Muurla 13:18.1 27:08.6 0:40:47 54:34.1 1:08:38.0
35 Granholm Patric Turku 15:54.4 33:01.0 0:49:48 1:07:07.6 1:25:05.2
40 Teittinen Matti Turku 14:18.8 29:09.7 0:44:07 59:14.2 1:29:53.7
    Sarja: M50  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2. Väliaika 3. Väliaika 4.Väliaika Loppuaika
35 Kossila Olavi Salo 15:26.2 31:08.7 0:47:28 1:03:49.4 1:21:09.3
40 Kemiläinen Risto  Perniö 16:00.2 32:43.6 0:49:21 1:06:32.1 1:24:39.4
    Sarja: M60  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2. Väliaika 3. Väliaika 4.Väliaika Loppuaika
19 Hamäläinen Raimo Vantaa 17:08.2 31:46.5 0:46:43 1:01:48.5 1:17:16.2
23 Mäkelä Seppo Salo 15:10.3 30:48.2 0:46:51 1:03:11.5 1:20:48.2
30 Nikkanen Aulis  Helsinki 17:34.0 34:23.4 0:50:55 1:07:30.5 1:24:31.5
    Sarja: N40  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2. Väliaika 3. Väliaika 4.Väliaika Loppuaika
4 Suomi Maarit Turku 18:35.6 36:25.4 0:54:19 1:12:33.9 1:30:51.2
6 Raatikainen Paula  Oulu 22:53.4 44:15.3 1:05:28 1:26:31.7 1:47:47.1
7 Kossila Hanna Salo 19:25.5 38:56.1 0:58:04 1:17:39.7 2:00:19.0
18 km
    Sarja: M  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2.Väliaika Loppuaika
19 Kortesmaa Mika Hevonpää 13:45.3 27:48.2 42:15.9
31 Hämäläinen Antti Pertteli 15:55.3 31:29.4 47:27.2
    Sarja: M40  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2.Väliaika Loppuaika
31 Pukki Ari Salo 15:24.4 32:14.8 49:50.3
    Sarja: M50  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2.Väliaika Loppuaika
39 Johansson Rauli Kajaani 16:16.7 32:55.6 50:07.6
46 Talikka Aarne  Salo 16:05.6 33:59.9 52:23.0
    Sarja: M60  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2.Väliaika Loppuaika
16 Hyvönen Raimo  Salo 15:09.7 30:44.9 46:53.9
18 Niinistö Kari  Halikko 15:06.9 30:46.9 47:17.7
30 Rajasaari Matti  Halikko 17:08.0 34:39.8 53:57.1
    Sarja: M70  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2.Väliaika Loppuaika
8 Havia Tapani Muurla 21:24.5 43:08.4 1:05:30.4
    Sarja: N40  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2.Väliaika Loppuaika
4 Havia-Kinnala Helena  Kaarina 16:17.6 32:38.4 49:30.6
9 Mäkinen Eija  Salo 18:12.3 36:27.6 55:03.2
13 Kukkonen Jaana  Salo 20:15.9 40:27.8 1:01:07.4
16 Keränen Minna Turku 26:09.6 48:51.9 1:12:26.6
    Sarja: N50  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2.Väliaika Loppuaika
9 Nurminen Pirjo  Salo 21:54.0 42:56.1 1:04:23.6
    Sarja: N60  
Sija Nimi  Joukkue  1. Väliaika 2.Väliaika Loppuaika
5 Mäkinen Airi  Salo 25:14.6 50:14.3 1:16:27.1